Biustonosz bez fiszbin z trójkątną miseczką, Elma

Elma

0,00
za SZT zapłacisz

Właściwości

Ujmujący dziewczęcym czarem biustonosz Elma typu Triangle z kolekcji Intimate Britney Spears od Gatty wyróżnia prawdziwy kunszt dekoratorstwa. Trójkątne miseczki powleczone są piękną koronką. Duży kwiatowy wzór w zestawieniu z słodkim kolorem truskawkowego różu utrzymuje całość są w tonie vintage. Efekt potęguje wprowadzenie niewielkiej falbanki zamiast tradycyjnego, prostego pasa pod biustem. Koronkowy wzór powtórzony na wstawkach w tylnej części pięknie eksponuje się na plecach.

Dbałość o detale przejawia się w tym modelu nie tylko w doborze elementów estetycznych, ale też użytkowych. Miękkość biustonosza wpływa na komfort noszenia. Pozbawione miseczek fiszbiny przyjemnie otaczają pierś, nie powodując ucisku i delikatnie ją profilując. Wygodę zapewnia także regulacja ramiączek.

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.