Witaj na blogu Gatta < Przejdź do sklepu Gatta.pl

Zadbaj z Gattą o środowisko – dowiedz się więcej o akcji

Zadbaj z Gattą o środowisko - dowiedz się więcej o akcji
Wydarzenia

Gatta rusza z ekologiczną akcją pod hasłem „Q-EKO – zadbaj z Gattą o środowisko”. To wspaniała możliwość dla każdej z Was bycia bardziej eko i przy okazji uzyskania rabatu na zakup nowych produktów. Wszyscy w tej sytuacji wygrywają, a największą zwyciężczynią jest… nasza planeta. 

Pierwszy krok do eko

Czy wiesz, że co sekundę gdzieś na świecie na wysypiska trafia śmieciarka po brzegi wypełniona tekstyliami? To prawdziwa lawina nieprzetworzonego materiału, przynosząca katastrofalne skutki dla środowiska naturalnego. Gatta nie pozostaje wobec tego obojętna. Akcja „Q-EKO” to pierwszy krok do tego, aby świadomie korzystać z mody i chronić naturę przed zniszczeniem. 

Nie wyrzucaj, wymieniaj

Zamiast wyrzucać zużyte rajstopy, przynieś je do salonu Gatta i wymień na 15% zniżki na zakup nowych. Dzięki Tobie materiał, zamiast zalegać na wysypiskach, będzie mógł zostać przetworzony i ponownie wykorzystany w przemyśle. Akcja „Q-EKO” to tylko kropla w morzu potrzeb. Ważne jest, aby zawsze świadomie korzystać z mody i wybierać produkty najwyższej jakości, spełniające określone kryteria ekologiczne. 

Ekologia w produkcji

Kupując produkty Gatta, możesz być pewna, że działasz na rzecz ochrony środowiska. Od lat dbamy o to, aby nasz proces produkcyjny był na jak najwyższym poziomie i możliwie jak najbardziej ekologiczny. Potwierdzają to certyfikaty Ekotex i ISO oraz licencja GRUNE PUNKT. Co ważne, nasze opakowania są w 100% przetwarzalne, a same produkty, po zakończeniu użytkowania, mogą dostać drugie życie i zostać wykorzystane w przemyśle.

Odpowiedzialność za to, co dzieje się ze środowiskiem naturalnym spoczywa na nas wszystkich. Dlatego tak ważna jest współpraca między nami. My dajemy Ci możliwość korzystania z produktów najwyższej jakości i wzięcia udziału w „Q-EKO”, Ty wybieraj świadomie i przyłącz się do akcji. 

Więcej o naszej akcji znajdziesz tutaj: https://www.gatta.pl/pl/q-eko-z-gatta.html

View this post on Instagram

Z dumą przedstawiamy Wam najgorętszy projekt tego sezonu 💣⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Q-EKO – zadbaj z GATTĄ o środowisko 🐿️🌷🌳🐠⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Już dziś możesz udać się do salonu Gatta i oddać dowolną parę lub pary rajstop. W zamian Gatta nagrodzi Cię 15% rabatem na zakup nowych rajstopek 👣⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ciekawi jesteśmy czy jesteście EKO 🤔 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Komu się taka akcja podoba – zostawia serduszko ❤️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Widzimy się w salonie Gatta 💁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Pamiętaj lifestyle jest EKO 😉⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #gattaeko #eko #qeko #gatta #gattawoman #newvibes #gattanewvibes #polishgirl #woman #newcollection #city #sexinthecity #fashion #autumn

A post shared by Gatta (@gattaofficial) on