Figi typu hipster, Elvira

Elvira

0,00
za SZT zapłacisz

Właściwości

Ponętne i klasyczne w swojej formie figi z serii Elvira typu hipster to propozycja od Britney Spears dla kobiet, które cenią wygodę oraz sensualność. Ikona muzyki pop przy wsparciu marki Gatta stworzyła kolekcję składającą się z kilku różnych linii produktowych, utrzymanych w odmiennej estetyce. Figi w linii Elvira odznaczają dekoracyjnością inspirowaną stylem glamour. Delikatny siateczkowy materiał tworzy idealny kontrast z mocnym odcieniem ciemnej szarości.

Na przebijającej subtelnie, nagiej skórze powstaje zmysłowy wzór. Układa się w egzotyczny motyw, dzięki naniesieniu na lekki materiał drobnych, elementów o większej gramaturze. Delikatna tkanina doskonale układa się na ciele, kokieteryjnie podkreślająckrągłości. Dzięki perfekcyjnemu wykończeniu zapewnia komfort podczas noszenia. 

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.