Figi typu hipster z niskim stanem, Elma

Elma

0,00
za SZT zapłacisz

Właściwości

Łączące dziewczęcy wdzięk z kobiecym seksapilem figi Elma typu hipster low stanowią propozycję od Britney Spears dla kobiet, które szukają powabnych rozwiązań. Bielizna powstała przy współpracy gwiazdy z marką Gatta i stanowi jeden z elementów wyjątkowej kolekcji Intimate Britney Spears.

Przemyślane połączenie materiałów przyniosło wyjątkowy efekt. Część tylna oraz strefa intymna zostały wykonane z delikatnego, miękkiego w dotyku materiału. Zapewniają prawdziwy komfort. Część przednią tworzy misternie zaprojektowana koronkowa siateczka z wyrafinowanym skrzyżowaniem pośrodku i uroczą kokardką na gumce. Estetyka nawiązuje do czasów prohibicji i tajemnic bohemy Hollywood. Uroku dodaje pełen słodyczy odcień truskawkowych lodów.

 

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.