Klasyczne majtki w kroju tai w.01, Anemone

Anemone

0,00
za SZT zapłacisz

Właściwości

Wyróżniające się stylistyką retro figi Anemone typu brief z kolekcji Intimate Britney Spears są propozycją dla miłośniczek klasyki z domieszką staromodnego wzornictwa. Marka Gatta, realizując projekt ikony popkultury zadbała o odpowiednie zharmonizowanie estetyki z wygodą. Pełny krój z osłoniętą nieprzezroczystym materiałem strefą intymną daje poczucie pewności. Brak szwów pozwala uniknąć nieprzyjemnych otarć i ucisku. Wygodę potęguje zastosowanie przyjemnego w dotyku materiału. To właśnie umiejętne połączenie lekko transparentnej tkaniny z elegancką koronką dodaje dziewczęcej kokieterii całości.

Subtelny kolor różu w odcieniu bladych płatków piwonii wpisuje się w estetykę retro. Styl wzmacniazastosowanie fasonu o podniesionym stanie. Wyrazisty element dekoracyjny zastosowano także w tylnej części. Wykrojony półkolisty kształt materiału zastąpiono prostym połączeniem cienkich pasków.

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.