Majtki typu hipster o kroju string, Elvira

Elvira

0,00
za SZT zapłacisz

Właściwości

Wytworne i zmysłowe w szczególnie wyszukany sposób majteczki z linii Elvira typu hipster string to propozycja dla kobiet ceniących elegancję. Marka Gatta we współpracy z ikoną muzyki pop stworzyła serię produktów pod nazwą Intimate Britney Spears. W kolekcji znalazły się propozycje pełne dojrzałej sensualności. Linia Elvira inspirowana jest stylem glamour i egzotycznymi wzorami. Majteczki typu hipster string w wyrafinowany sposób podkreślają krągłość pośladków. Uwodzicielskiego powabu dodaje delikatna tkanina.

Na siateczkowym materiale zarysowane są drobne linie, które kontrastują z lekko przebijającą, nagą skórą. Motyw układa się na ciele w egzotyczny wzór. Ciemna kolorystyka dodaje całości nieco dekadencji. W modelu zachwyca perfekcja wykończenia w postaci subtelnych podwójnych przeszyć w przedniej części oraz zastosowaniu delikatnej tasiemki w górnej części. Całość zapewnia nieprzeciętną wygodę na co dzień i na wyjątkowe okazje.

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.