Slim Line

Stworzone z myślą o Tobie

Pończochy z LINII X-tra LINE to produkty, które obok perfekcyjnego wyglądu i komfortu noszenia pełnią dodatkową funkcję. Posiadają „czynnik X-tra“, dzięki któremu wspierają kobiety w walce z różnymi niedoskonałościami nóg. „Czynnik X-tra“ to np. specjalna konstrukcja modelująca, to dodatek pielęgnujących mikrokapsuł, kompresja wzdłuż cholewki, która przynosi ulgę zmęczonym nogom, działanie wyszczuplające czy maskujące niedoskonałości skóry.

 

Xtra Line - Pończochy Slim Line

POŃCZOCHY CALZE RELAXMEDICA - Gatta

POŃCZOCHY CALZE RELAXMEDICA

Pończochy funkcyjne, przeznaczone dla kobiet walczących z problemem żylaków. Pończochy te mają specjalne właściwości uciskowe, stopniowo przeprowadzone wzdłuż całej ich długości, tak, aby przeciwdziałać powstawaniu żylaków oraz zapobiegać tym, już istniejącym. Bielizna ta zapobiega zmęczeniu i opuchliźnie nóg, jest doskonała dla osób wykonujących pracę w pozycji siedzącej i stojącej. Pończochy te wyprodukowane są ze specjalnej przędzy poliamidowej, pas z kolei uszyty jest z przędzy silikonowej, cechującej się wysoką przepuszczalnością powietrza. Pończochy te mają wzmocnioną część palcową, wykończone są ozdobnym pasem z pięknej, kobiecej koronki, które utrzymują je na miejscu.

  • Bez zaznaczonej części palcowej

    Bez zaznaczonej części palcowej

  • Zmienny delikatny ucisk

    Zmienny delikatny ucisk

POŃCZOCHY SLIM LINE 20 DEN - Gatta

POŃCZOCHY SLIM LINE 20 DEN

Eleganckie pończochy uciskowe, do użytku codziennego, wykonane z miękkiej i bardzo wytrzymałej przędzy poliamidowej. Pończochy te wykończone są elastycznym, satynowym pasem, pozbawionym zdobień, który doskonale podtrzymuje je na swoim miejscu. Model ten doskonale nadaje się do noszenia zarówno w pracy, jak i w domu. Pończochy mają odpowiednio wzmocnioną część palcową, wyprodukowane są z uciskowej przędzy, która powoduje stopniową kompresję wzdłuż całej długości nóg, dzięki czemu przeciwdziałają opuchliźnie.

  • Bez zaznaczonej części palcowej

    Bez zaznaczonej części palcowej