POŃCZOCHY MEDICARE 140 DEN

Medicare

0gm60800
0,00
za SZT zapłacisz

Rozmiar:

  • Pończochy

Właściwości

  • uczucie ulgi dla zmęczonych nóg
  • stopniowany ucisk
  • działanie przeciwżylakowe
  • wzmocniona pięta i część palcowa
  • skład: 84% poliamid, 16% lycra

Zmęczone nogi z tendencją do występowania żylaków potrzebują najlepszej ochrony. Pończochy GATTA MEDICARE nadają się do codziennego stosowania, zwłaszcza wśród osób zagrożonych powstawaniem żylaków i pajączków, mających siedzący tryb życia lub spędzających bardzo dużo czasu stojąc np. podczas pracy. Okażą się one niezwykle przydatne w dalekich podróżach lotniczych lub samochodowych, czyli wtedy, kiedy istnieje możliwość zaburzenia krążenia w nogach.

Dzięki dwóm dostępnym grubościom 70 lub 140 DEN są odporne za zaciąganie i zniszczenia. Włókno LYCRA sprawia, że produkt jest bardzo przyjemny w dotyku, dobrze się dopasowuje i wygodnie się nosi. Płaskie szwy oraz wzmocniona część palcowa zwiększają komfort użytkowania, zaś stopniowanie ucisku, wzrastające od kostki ku udom pomaga dbać o zdrowie i kondycję nóg, a także zapobiega powstawaniu żylaków. Transparentne przędze, z których wykonano produkt, charakteryzują się niezwykle gładkim splotem oczek. Jakość i wykonanie gwarantują trwałość oraz optymalne użytkowanie.  Dostępne w dwóch odcieniach: BEIGE oraz NERO.

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.