RAJSTOPY MEDICARE 140 DEN

Rajstopy funkcyjne

0gm61000
59,90
za SZT zapłacisz
Niestety nie mamy dostępnego produktu w Twoim rozmiarze w wybranym kolorze, sprawdź proszę inne kolory.
Proszę wybrać kolor
Proszę wybrać rozmiar

Właściwości

  • uczucie ulgi dla zmęczonych nóg
  • stopniowany ucisk
  • działanie przeciwżylakowe
  • wzmocniona pięta i część palcowa
  • skład: 84% poliamid, 16% lycra

Rajstopy już dawna przestają być jedynie rajstopami - stale pogłębiana wiedza specjalistów pozwala na projektowanie wyjątkowych połączeń delikatnego włókna lycra z innowacyjnymi technologiami medycznymi. Gatta stworzyła linię rajstop Medicare idealnych dla tych kobiet, których nogi wymagają szczególnej opieki. Optycznie niczym nie różniące się od tradycyjnych wyrobów pończoszanych, w rzeczywistości posiadają testowany klinicznie mechanizm stopniowania ucisku, który pomaga zapobiegać pękaniu naczynek, powoduje lepszy przepływ krwi i przeciwdziała zmianom żylakowym.

Produkty z linii Medicare dają poczucie ulgi zmęczonym nogom, dlatego szczególnie polecane są kobietom, które narażone są na długi czas podróży, wielogodzinne siedzenie, lub stanie, albo po prostu mają wrodzoną skłonność do powstawania żylaków.

30 dni na zwrot - Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Jeśli zakupione rajstopy, odzież, czy kostium kąpielowy nie spełniają w rzeczywistości Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać nam powodów zwrotu. Będziemy jednak wdzięczni za wszystkie przekazane uwagi. Pozwoli nam to wypracować model sprzedaży lepiej dostosowany do oczekiwań Klientów.